PDA

View Full Version : Electric Power Championship Offroad 2012


MisterYellow
09-04-2012, 10:06 AM
We kijken dan ook al uit naar de 2de jaargang van ERCCF startende met het Offroad seizoen 2012. Bij de Offroad is er voor het 2de seizoen zelfs een piste bij die een EPC zal geven en ook al een aantal rijders meer die zullen deelnemen.

De kalender voor dit seizoen is:

Manche I op 29 april @ YellowRacing
Manche II op 20 Mei @ MCM
Manche II op 3 Juni @ Belgium Power Team
Manche IV op 2 september @ YellowRacing

inschrijven voor deze manches is reeds mogelijk op onze site http://www.erccf.be/epcmanches.php

Er zijn een paar nieuwigheden en aanpassingen doorgevoerd om de rijders nog meer van dienst te zijn.

Zo werd er een junior klasse toegevoegd waar het de bedoeling is om de jongere rijders een instap en kennismakingsklasse te geven, deze klasse is beperkt voor deelnemers tot 14 jaar en deelname is maximaal 5€ of volledig gratis voor deelnemers waar een familie lid reeds deelneemt aan het EPC. Het reglement vind u hier http://www.erccf.be/reglementen.php

Verder zijn er aanpassingen aan het reglement gebeurd.
- Achteruit rijden onmogelijk maken door uitschakelen op regelaar.
- Voor de start van de kwalificaties worden door de klasseverantwoordelijken samen met een afgevaardigde van de wedstrijdleiding of organiserende club de technische controle uitgevoerd. Nadien tijdens de race zelf moeten de wagens na elke kwalificatie en finale aangeboden worden aan de tafel waar de TC zal plaats vinden waar dan eventuele steekproeven zullen worden gedaan naar conformiteit van de wagens volgens het reglement. Indien er zich een probleem stelt zullen alle verantwoordelijken rond de tafel geroepen worden om de rijder er op te wijzen een beslissing te nemen met in verband met het gestelde probleem.
- in het reglement truggy bijvoegen:"banden moeten origineel voor truggy bedoeld zijn. buggy banden verboden"
- Bij 4 of meerdere manches is er maximaal 1 schrap.
- Alle rijders blijven tijdens hun selectie of finale op het podium op hun plaats en mogen dit niet verlaten zolang de selectie of finale duurt.
- Als een wagen uitvalt wordt deze door een baancommissaris gewoon aan de kant geplaatst tot na de race en deze schakelt de wagen uit door de batterijstekkers uit te trekken.
- Clubs mogen de dag van hun EPC zelf ook extra klassen inrichten (vb: SCT of Truggy 4x4 ) deze gelden dan wel niet mee om een Electric Power Champion te laten uit voort vloeien.

Zend deze mail door naar zoveel iedere rijder. Hebt u nog vragen stuur ons dan gerust een mailtje. info@erccf.be

Met sportieve groeten De Raad van Beheer word gevormd door de drie stichtende leden.
- Van den Borre Andy
- Leempoels Ton
- Gryson Cindy

klasse verantwoordelijken.
Offroad.
- Depoortere Philippe: 1/10de 2x4 540 Stock
- Van den Borre Andy: 1/10de 2x4 Buggy
- Hoevelinck Philippe: 1/10de 4x4 Buggy
- Tonny Vanexem: 1/10de 2x4 Truggy

Onroad
- Ton Leempoels: 1/10de M-chassis
- Bjorn Vanwynsberghe: 1/10de 540 Stock
- Belaey Wesley: 1/10de Touring

redracing
22-05-2012, 06:55 PM
wij doen mee

MisterYellow
05-06-2012, 06:42 AM
Door het sllechte weer waren we genoodzaakt de 3de manche van het EPC off-road af te lassen.
Er zal een nieuwe datum voorzien worden voor deze 3de manche bij BPT.
Info daarover volgt.

MisterYellow
16-06-2012, 03:12 PM
Door het slechte weer werd de 3de manche van het EPC offroad bij BPT afgelast maar omdat dit kampioenschap te belangrijk is voor de rijders hebben we in samenspraak met BPT een nieuwe datum vast gelegd om de 3de manche opnieuw te laten doorgaan op 12 augustus 2012.
Voor de mensen die reeds ingeschreven waren hebben we alle inschrijvingen over gezet zodat u dit niet opnieuw hoeft te doen.
Voor de mensen die nog wensen in te schrijven kan dit nog steeds op de site van de Federatie www.erccf.be (wlmailhtml:{F0764522-8615-4209-83F4-DCDD622D4BEA}mid://00000010/!x-usc:http://www.erccf.be/)

dirk702
07-08-2012, 05:22 AM
Voila inschrijving voor nu komende zondag (12/08/2012) is gebeurd !
In de 2wd stock (Mubachi) & 4wd klasse ! :o
Nu nog wat mooi weer zoals ze nu voorspellen en het zal weer een toffe dag worden te BPT zoals altijd daar ! :thumbsup:

Kurtje
07-08-2012, 05:15 PM
Ik zal der ook zijn, hopelijk kan ik beiden rijden (2wd en 4wd)

MisterYellow
07-08-2012, 07:57 PM
Natuurlijk kan je dat

MisterYellow
08-08-2012, 03:11 PM
er zijn dit jaar al meer inschrijvingen dan vorig jaar dus zijn we goe bezig:thumbsup:

VW-Powah
08-08-2012, 03:27 PM
BPT ftw!!!

Ik schrijf me de dag zelf wel in, samen met onzen Mr Ed and offcourz Dirk!

mr. ed
09-08-2012, 08:30 PM
right-on VW-P!

MisterYellow
13-08-2012, 02:08 PM
Verleden weekend werd de 3de manche van het Electric Power Championship offroad 2012 gereden op de piste van BPT te Merchtem, het was super mooi weer en een grote opkomst van rijders.

Met maar liefst een 40 tal rijders was dit de grootste opkomst op een Electric Power Championship tot nu toe en vergeleken met vorig jaar is dit bijna een verdubbeling van de rijders, we zijn dus ook trots en tevreden over de evolutie van ERCCF en de bekendheid die het krijgt onder de rijders.

In onze Junior klasse mogen we fier zijn op de rijders hoe die kleine mannen nooit opgeven zelfs als hun wagen meer dan 20 keer moet rechtgezet worden door de Baaninzetters omdat ze een foutje begaan, ze geven nooit op en klagen er niet over. De toekomst is dus verzekerd.

In de anders klasses gaat het er sneller aan toe en konden we mooie duels zien tussen rijders ,er werd gereden op het scherpst van de snee terwijl de toeschouwers in spanning toekeken.

BPT had ook prijzen voorzien voor de 1ste, 2de en 3de plaats in elke klasse en mogen we dan ook nog vanwege het bestuur van ERCCF de mensen die een podiumplaats behaalden een dikke proficiat toewensen.

We kijken alvast uit naar volgende EPC’s en bedanken nog eens alle rijders voor een mooie en leuk Electric Power Championship.

De totaaluitslagen kunt u hier terug vinden
http://www.erccf.be/resultaten.php

foto's volgen ;)

mr. ed
13-08-2012, 06:42 PM
Vreemd: geen 120 punten voor de winnaar in de stock klasse?
Waarom de vorige 2 maal wel, maar deze manche niet?

MisterYellow
13-08-2012, 06:50 PM
nu wel :blush:

MisterYellow
29-08-2012, 06:38 PM
Zondag 02/09/2012 vind de 4de Manche van het EPC offroad 2012 plaats bij Yellowracing te Bredene, we hadden dit seizoen een verdubbeling van het aantal deelnemers en kunnen dus spreken van een groot succes en een opsteker voor ERCCF.
Op deze laatste Manche van het EPC offroad vind ook de prijsuitreiking plaats voor de totaal stand en dus de huldiging van de EPC Kampioenen.
Er zijn reeds meer dan 20 inschrijvingen, wees er dus bij.
Inschrijven kan nog steeds op de site van ERCCF http://www.erccf.be/epcmanches.php
(http://www.erccf.be/epcmanches.php</p><p>)